LUNLUN ÇİÇEK

Ne iş yaparsak yapalım önemli olan aslında ne yaptığımız değil, nasıl yaptığımızdır. Yaptığımız işe ruhumuzdan kattıklarımız, gelen her yeni işi aynı özenle, aynı keyifle, aynı bütünlükle yapabilmemiz o işi diğerlerinden farklılaştırır.

İnsanların çiçeklere ve renklere o kadar ihtiyacı var ki. Artık hayatlarımız çok hızlı. Sevdiğimiz, önem verdiğimiz insanları görmeye vakit bile bulamadığımız zamanlar oluyor. Oysa bizleri sevgi, huzur, ilgi, moral ayakta tutuyor. Çiçekler insanları mutlu ediyor.

Ben de çiçeklerle kendi yolculuğuma çıktım. Amacım sizleri tebessüm ettirecek güzel bir şeyler yaratmaktı. Profesyonel çalışma hayatımı geride bırakıp yurtdışında aldığım çiçek eğitimleri sonrasında çiçek – düğün davet organizasyon ve çiçek eğitimi konularında ilerledim. 2007 Anneler Gününden bu yana Lunlun markası ile hizmet vermekteyim ?

Sizlerdeki memnuniyet ve tebessümü görmek bana daha güzel çiçekler yaratma enerjisi veriyor. Belki de yedi renkli çiçeği bulmak için çok uzaklara gitmek gerekmiyor. Onu uzaklarda değil, kendi yaşamlarımızda, kendi bahçelerimizde bulabiliriz.

Banu Dorken Erol

Notre Dame de Sion Lisesi ve Marmara İngilizce İktisat Fakültesi mezuniyetlerinin ardından uzun yıllar bankacılık sektöründe bireysel bankacılık ve alternatif dağıtımı kanalları içerik ve pazarlama yönetmenliği yaptı. Tasarımcı ve yenilikçi ruhunu işine yansıtmak amacıyla, uzun süredir hobi olarak devam ettirdiği çiçek ve bitki uğraşını kariyere dönüştürmeye karar verdi. Amsterdam Boerma Institute’da çiçek tasarım eğitimi aldı ve Hollanda’nın önde gelen çiçek atölyelerinde çalıştı. Türkiye’ye döndükten sonra “Lunlun” markası altında çiçek tasarımı kariyerine başladı.