Çiçekler
kurumsal kimliğinizi yansıtsın!

Lunlun olarak kurumların uzun soluklu çiçek tedarik partneri olarak çalışmaktayız. Bir kurum ile çalışırken öncelikle ne tür gönderimler yapmak istediğini, hedef kitlesini ve ihtiyacına uygun fiyat aralığını kurum ile birlikte tespit ediyor ve bunun sonucunda kuruma özel en doğru, en taze ve en uygun fiyatlı çiçek tasarımlarını üretiyoruz.

Çiçek gönderilerinin, gönderilen kişinin konumuna, gönderim nedenine ve kurum kimliğine uygun olması gerekir.

Bazı firmalar personeline gönderdiği çiçeklerin fiyat ve büyüklük açısından aynı standartlara sahip olmasını isterken bazıları ise üst düzey yöneticilerine giden çiçeklerin fiyat ve büyüklük açısından farklılaşmasını isteyebiliyor. Boyut ve fiyat standart olsa da gönderilen çiçeklerin tekdüze olmaması çok önemli. Gönderilen çiçeklerin bazen amacına göre neşeli, bazen giden kişinin konumuna göre ağırbaşlı, bazen de yaratıcı olması gerekiyor.Bizce en önemli sonuç çiçeği alan kişinin gerçekten önemsendiğini hissetmesi…

Eğer siz de firmanıza ve bütçenize uygun çiçekler göndermek isiyorsanız Lunlun’u arayın, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri beraber belirleyelim.

Haftalık
Ofis Çiçekleri

Özel Gün
Gönderimleri

Firma
Etkinlikleri

Ofis
Bitkileri

Haftalık Ofis Çiçekleri

Ofis çiçekleri çalışanları motive eden ve stresi azaltan bir rol oynadığı gibi kurumsal kültürü yansıtmanın da en şık yollarından biridir. Resepsiyon, kafeterya, yönetici odaları, toplantı odaları çiçeklerin bulunması gereken yerlerdir. İlk bakışta, aranjmanın bulunduğu yere orantısal açıdan uygun olması, tasarımın şıklık ve ferahlık hissi uyandırması önemlidir. Bazı kurumların sürekli kullandıkları vazolara haftalık buketler hazırlıyoruz. Bazılarına ise mekanlarına en uygun vazoları seçerek, bu vazolara uygun tasarımlar hazırlıyoruz.

Siz de Lunlun’u arayın, ofisinize uygun çiçek çözümlerini beraber oluşturalım.

*Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde çalışmalarımız ve referanslarımız sizinle paylaşılacaktır.

Özel Günlere Özel Çözümler!

Çalışanlarınızın mutluluğu için…Özel günler için toplu çiçek gönderimlerinde uygun bütçeli, yaratıcı fikirler sunuyoruz.

Bazı örnek çalışmalarımız:

  • Anneler ve Babalar Günü gönderimleri
  • 8 Mart Kadınlar Günü gönderimleri
  • Yılbaşı sepeti gönderimleri
  • Firma kampanyalarına ilişkin gönderimler
  • Müşteri Sadakati gönderimleri

*Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde çalışmalarımız ve referanslarımız sizinle paylaşılacaktır.