KURUMSAL ÇİÇEK ÇÖZÜMLERİ

Çiçekler kurumsal kimliğinizi yansıtsın!

Lunlun olarak kurumların uzun soluklu çiçek tedarik partneri olarak çalışmaktayız. Bir kurum ile çalışırken öncelikle ne tür gönderimler yapmak istediğini, hedef kitlesini ve ihtiyacına uygun fiyat aralığını kurum ile birlikte tespit ediyor ve bunun sonucunda kuruma özel en doğru, en taze ve en uygun fiyatlı çiçek tasarımlarını üretiyoruz.

Çiçek gönderilerinin, gönderilen kişinin konumuna, gönderim nedenine ve kurum kimliğine uygun olması gerekir.

Bazı firmalar personeline gönderdiği çiçeklerin fiyat ve büyüklük açısından aynı standartlara sahip olmasını isterken bazıları ise üst düzey yöneticilerine giden çiçeklerin fiyat ve büyüklük açısından farklılaşmasını isteyebiliyor. Boyut ve fiyat standart olsa da gönderilen çiçeklerin tekdüze olmaması çok önemli. Gönderilen çiçeklerin bazen amacına göre neşeli, bazen giden kişinin konumuna göre ağırbaşlı, bazen de yaratıcı olması gerekiyor.Bizce en önemli sonuç çiçeği alan kişinin gerçekten önemsendiğini hissetmesi…

Eğer siz de firmanıza ve bütçenize uygun çiçekler göndermek isiyorsanız Lunlun’u arayın, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri beraber belirleyelim.

HAFTALIK OFİS ÇİÇEKLERİ

Haftaya güzel başlayın!

Ofis çiçekleri çalışanları motive eden ve stresi azaltan bir rol oynadığı gibi kurumsal kültürü yansıtmanın da en şık yollarından biridir. Resepsiyon, kafeterya, yönetici odaları, toplantı odaları çiçeklerin bulunması gereken yerlerdir. İlk bakışta, aranjmanın bulunduğu yere orantısal açıdan uygun olması, tasarımın şıklık ve ferahlık hissi uyandırması önemlidir. Bazı kurumların sürekli kullandıkları vazolara haftalık buketler hazırlıyoruz. Bazılarına ise mekanlarına en uygun vazoları seçerek, bu vazolara uygun tasarımlar hazırlıyoruz.

Siz de Lunlun’u arayın, ofisinize uygun çiçek çözümlerini beraber oluşturalım.

ÖZEL GÜN GÖNDERİMLERİ

Özel günlere özel çözümler!

Çalışanlarınızın mutluluğu için…Özel günler için toplu çiçek gönderimlerinde uygun bütçeli, yaratıcı fikirler sunuyoruz.

Bazı örnek çalışmalarımız:

 • Anneler ve Babalar Günü gönderimleri
 • 8 Mart Kadınlar Günü gönderimleri
 • Yılbaşı sepeti gönderimleri
 • Firma kampanyalarına ilişkin gönderimler
 • Müşteri Sadakati gönderimleri

FİRMA ETKİNLİKLERİ

Firmalara özel davetlere özel çözümler

Davetleriniz için çiçek ve çiçek dışı süsleme ve organizasyon çözümleri sunuyoruz..

Bazı örnek çalışmalarımız:

 • Yılbaşı parti süslemeleri
 • Basın toplantıları
 • Yılbaşı süslemeleri
 • Firma Davetleri

OFİS BİTKİLERİ

Yeşilin gücü! Mekanınızın konsept ve koşullarına uygun çözümler...

Bitkiler havadaki karbondioksiti oksijene çevirir, odadaki nem miktarını artırır. Böylece baş ağrısı, göz yanması, geniz ve burundaki kurumalar azalır.
Yeşil bitkilerin mekanın kurumsal kimliğini yansıtması kadar uzun ömürlü olması da önemlidir. Bu nedenle bitkilerin konacağı alanların şartlarına en uygun bitki türlerini seçmek de çok önemli.

Seçimi etkileyen faktörleri şöyle sıralayabiliriz :

 • Bitkinin bulunduğu mekanın sıcaklığı,
 • Bitkinin doğrudan güneş alıp almaması,
 • Mekanın ışık durumu,
 • Bitkinin üzerine klima esintisi geliyor olması.

Lunlun olarak, mekanın dekorasyonu, konsepti ve koşullarına uygun, uzun süre sağlıklı kalabilecek bitkilerin ve saksıların alımını gerçekleştiriyoruz. İsteğe göre, bitkiler için düzenli bakım (toprak ve saksı değişimi, gübreleme) hizmeti veriyoruz..

Lunlun’u arayın ofisinize uygun bitkileri belirleyelim.