Firmalar yeni yıl için gerek müşterilerine, gerek basın mensuplarına, gerekse çalışanlarına yeni yıl dileklerini içeren güzel mesajlarla kurumsal hediyeler gönderiyorlar. Biz de bu zamana kadar çeşitli firmalarla toplu hediye gönderimleri yaptık.

Bu tip hediyeleri tasarlarken firmanın bütçesine uygun olabilecek alternatifleri firmanın kurumsal kimliğini de dikkate alarak en şık şekilde hazırlayıp sunuyoruz. Müşterimizin işi onaylamasından sonra ise gerekli siparişleri verip çalışmaya başlıyoruz.

Yeni yıl için siparişlerin en geç Aralık ayının ilk haftasına kadar verilmesi bizim hazırlıklarımız açısından önemli.

Yeni yıl için bu zamana kadar yılbaşı sepeti, yeni yıl temalı aranjmanlar, yılbaşı ve noel temalı teraryum veya sukulent aranjmanları, yılbaşı çamı ve bonsai bunun gibi bir sürü ürün gönderimi yaptık.

 

Temalı teraryum yapabildiğimiz için bolca temalı ve vakit alan ürünler de çalışabiliyoruz. Bunlara bir örnek basın mensuplarına giden Canon yılbaşı hediyesi. Teraryum içindeki Noel Baba, fotoğraf makinesi ve printer tamamen polimer kilden yapıldı, pişirildi ve boyandı. Noel Baba’nın bohçası elde dikildi, kutular basılıp kutu haline getirildi. Yılbaşı çamının üzerine boncuklar silikonlandı. Aynı şekilde geyik kafası da kil ile hazırlandı.

               

 

       El yapımı vazoda echeveria

Yine bir mortgage firması için ev görseli ve yılbaşı ağacı ile güzel bir teraryum hazırladık. Bunlardan epey bir adet yaptığımızı düşünürseniz çok uzun sürdüğünü de tahmin edebilirsiniz. 🙂 Fakat her zorlu sürecin sonunda çıkanı görünce çok mutlu oluyoruz.

     

Güzel ve yaratıcı hediyeler tasarlayabilmemiz için firmaların nasıl bir gönderim yapmak istediklerini bize anlatmaları ve bütçelerini belirtmeleri çok önemli. Bu zamana kadar hazırladığımız kurumsal yılbaşı gönderimlerinin çoğunu müşterilerimizle interaktif çalışarak, fikir alışverişi yaparak oluşturduk.

El yapımı vazoda echeveria

Güzel hediyeler yaratmak için bize ulaşmanız yeterli 🙂 İletişim için: [email protected] – 0212 323 39 13

Published On: Kasım 1st, 2017 / Categories: Blog /

Lunlun Çiçek Blog

Çiçek ve çiçekçilik ile ilgili bilgiler, öneriler ve daha fazlası için.