Yeni yıla girerken evleri de yılbaşı konseptinde süslüyoruz, böylece evler daha bir sıcak, daha bir neşeli oluyor. Geçenlerde bir müşterimizin evindeki tüm trabzanları ve şömineyi doğal çamlar, kozalaklar, yılbaşı süsleri ve kokinalar ile süsledik. Sonuç muhteşem!

Merdiven süslemesi - Lunlun Çiçek

Yeniyıl temalı merdiven süslemesi

Yeni yıl temalı merdiven süslemesi - Lunlun Çiçek

 

Şömine Dekoru - Lunlun Çiçek

Tabi giriş kapısı ve bahçeyi de unutmamak gerek. Giriş kapısını da çamlar ve doğal kozalaklar ile süsledikten sonra ışıklandırdık. Bahçedeki ağaçları, çit sarmaşığı boylu boyunca ışıklandırdık. Tabi kapı süslerini de unutmamak gerek. Kapıya kapının süslemesine uygun olarak kırmızı tonda bir kapı çelengi hazırladık.

Yeni yıl temalı kapı düzenlemesi - Lunlun Çiçek

Yeni yıl temalı kapı düzenlemesi

 

 

Yeniyıl bahçe ışık düzenlemeleri - Lunlun Çiçek

 

 

Oturma odasındaki pencerelere hem içeriden hem dışarıdan görülebilecek şekilde çift taraflı kapı çelenkleri hazırladık. İçerisi için hazırladığımız çelenkler tamamen doğal malzemelerle yani süs mısırları, pamuk bitkisi, kurutulmuş portakal dilimleri, tarçınlar, kuru sonbahar yaprakları ve kırmızı yemişler ile hazırlandı. Tabi bir de hazırladığımız fenerleri unutmamalı. Fenerlerin içini kar yağmış bir sokaktan kesit gibi hazırladık ve ışıklandırdık, çok cici oldular.

Yılbaşı Kapı Çelengi - Lunlun Çiçek

Yılbaşı Kapı Çelengi

Yılbaşı Temalı Fenerler - Lunlun Çiçek

Yılbaşı Kapı Çelengi - Lunlun Çiçek

Lunlun Çiçek Blog

Çiçek ve çiçekçilik ile ilgili bilgiler, öneriler ve daha fazlası için.