Butigo Bahar 2017 Lansmanı- Lunlun ÇiçekLunlun Davet ve Çiçek olarak kurumsal organizasyon ve davetlere, lansman toplantılarına çiçek düzenlemelerinin yanısıra kurumsal etkinlik konsept çalışması, styling ve görsel düzenleme de yapmayı seviyoruz. Lansmanın temasına göre çiçeğin, dekorun ve verilecek mesajların iletişim açısından bir bütünlük taşıması çok önemli. Bu nedenle ürün yöneticileri ve iletişim ajansındakilerle bir araya gelip en ince detayına kadar daveti birlikte oluşturuyoruz.

 

 

 

Butigo Bahar 2017 Lansmanı- Lunlun Çiçek#bubaharbutigo hashtag’i ile ilkbahar-yaz ayakkabı ve aksesuarlarının tanıtıldığı yeni koleksiyon lansmanı Nisan ayında Room + Rumours ‘da gerçekleşti. Mekan camekan, oldukça aydınlık ve yeşil bitkilerle dekore edilmiş son derece şık ve güzel bir mekan. Bu nedenle bizim bahar temamızı yaratabilmemiz için uygun kriterlere sahipti. 

Katılımcılarımıza yeni koleksiyonu tanıtırken kıştan çıkmanın sevincini, baharın geldiğini, bahar renklerini ve en önemlisi kendilerini iyi hissetmelerini, baharı içlerine çekmelerini sağlamayı hedefledik.

Mekanda bar ve ortadaki servis masası dahil her yerde ayakkabılar sergilenecekti. Ayrıca mekanın tonlarına ve dokusuna uygun ek sergileme alanları da yarattık. Etkinlik için düşündüğümüz tahta sandıklar, ahşap merdiven, çuval kumaşı mekanla bütünlük oluşturdular.

Bahar dalları, mis kokulu leylaklar, sümbüller ve frezyalar, rengarenk erengüller mekandaki yeşilliğin içerisine eklenince cıvıl cıvıl bir bahar havası oluştu. Ananaslar, fotoğraf makineleri, limonlar, elmalar ile birlikte dekor tamamlandı. Butigo Bahar 2017 Lansmanı- Lunlun Çiçek

Bahar kokulu mesajlar 🙂

Yüzünde beliren kocaman gülümsemenin mevsimi bahar olsun! 🙂

Bahar gülümsemesi bugün sana çok yakışmış.

Bahar modasına floral bir esintiyle adım atmaya ne dersin? 

Bahar ile ilgili mesajlar içeren limonlu kartlar, enerji, mutluluk ve huzur veren ametist taşları ve bahar çiçekleri masadaki kahvaltı ve sohbetlere eşlik etti.

 

Çiçekli ayakkabılar / Çiçekli ayakkabılar / Butigo Bahar 2017 Lansmanı- Lunlun ÇiçekYa bahara dokunmak?

Butigo koleksiyonundan ayakkabıları ilkbahar mevsiminin güzel çiçekleri ile süsleyip katılmcıların denemesi için hazırladık. 3 ayrı ayakkabı üç ayrı çiçek tasarımcısı tarafından gerçekleştirildi. Tabi bu çiçekli tasarımlar instagram’da da bayağı ilgi gördü. Katılımcılarımız ayakkabıları deneyerek güzel fotoğraflar çektirdi. Tabi çiçekli şapkalarımızı da ununtmamak gerek. Çiçekli ayakkabılar- #bubaharbutigo - Lunlun Çiçek

 

 

 

 

 

#bubaharbutigo - Butigo Bahar 2017 Lansmanı- Lunlun ÇiçekBahar çiçekli hediye 🙂

Bahar Etkinlik sonunda basından gelen misafirler mis kokulu lale ve sümbül soğanlarını da evlerine dikmek üzere alarak bahara coşkulu bir merhaba demiş oldu. 🙂Çiçekli şapkalar  / Butigo Bahar 2017 Lansmanı- Lunlun Çiçek

 

Lunlun Çiçek Blog

Çiçek ve çiçekçilik ile ilgili bilgiler, öneriler ve daha fazlası için.