Temalı Teraryum

Önemli anlar, unutulmaz geziler, meslekler, süper kahramanlar… Hayal ettiğiniz ne varsa uzun süre dayanıklı olan ve bakımı kolay sukulentlerle hazırladığımız teraryumlarda birleşiyor. Hem uzun ömürlü, hem de kişiye özel bir hediye haline geliyor.

Hayal ettiğiniz bir sahneyi veya hediye edeceğiniz kişi ile bütünleşen unsurları, dekora ekleyeceğimiz karakterlerin fiziksel özelliklerini bize anlatırsanız, biz de sizin hayalinize özel temalı teraryumlar oluşturabiliriz.

Dekoru oluştururken karakterleri polimer kil ile şekillendirip, pişirip, boyuyoruz. Bugüne kadar yaptıklarımızdan oluşan bir kaç örneği aşağıda görebileceğiniz gibi ‘birebir’ benzeri olmasa da karikatürize, kişiyi andıran, kişisel özelliklerini yansıtan (sakal, gözlük, saç rengi vb.) tipler ile isteğinize yakın temalar oluşturuyoruz. Dekoru oluşturan unsurlarda bazen polimer kil, bazen tahta ve plastik materyaller kullanıyoruz. Bazı temalarımızda ise maketlerden de yararlanabiliyoruz.

Birlikte belirlediğimiz sahnelerde detaya inebilmek, isteğinize yakın bir tema oluşturmak için bize çoğunlukla 2-3 gün süre gerekiyor.

Bizimle iletişime geçin, temanızı birlikte tasarlayalım.

Ürünleri görmek için lütfen tıklayınız..