Mevsimsel Çiçek Atölyeleri

Mevsimsel eğitimlerimize ilişkin bilgilere ve eski atölye görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz. Eğitimlerimiz Cumartesi günleri oluyor, hafta içi eğitim almak ya da özel bir grup oluşturarak eğitim almak isteyenler info@lunluncicek.com ‘a mail atabilir. Hafta içi eğitim için en az 3 kişinin katılımı gerekmektedir.

Teraryum eğitimi

Sukulentler son zamanların en moda bitkileri. Bu bitkiler hem uzun ömürlü hem de çok dekoratif, ayrıca bakımları da çok kolay. Gelin sukulentleri tanıyalım, nasıl bakacağımızı ve nasıl çoğaltabileceğimizi öğrenelim, beraberce terrarium hazırlayalım, çay-kahve eşliğinde keyifli vakit geçirelim. Hazırladığınız teraryumlarınızı isterseniz evinize veya ofisinize, isterseniz arkadaşınıza hediye edin. Teraryum sizin tercihinize göre cam fanusta, sukulentler için dizayn edilmiş cam prizmalarda veya kare seramikte hazırlanacaktır, 5-6 adet sukulent yerleştirilecektir.

Eğitim ücreti 200 TL’dir.
Fiyata KDV dahil değildir.
Eğitim tarihi: 5 Kasım Cumartesi 10.30-12.30 saatleri arası

Hafta içi eğitim almak ya da özel bir grup oluşturarak eğitim almak isteyenler info@lunluncicek.com ‘a mail atabilir.

Çiçeklere yolculuk

Gelin evinize veya evinizdeki davetlere güzellik katacak çiçekler hazırlayalım. Yemek masası için 2 küçük veya 1 masa ortası aranjmanı, 1 adet yuvarlak buket tasarımı, ve 1 adet orta boy suda vazo aranjmanı hazırlanacaktır. Bu eğitime evine güzellik katmak isteyenler, profesyonel çiçekçilik eğitimi almak isteyip karar veremeyenler katılabilir.

Eğitim ücreti 300 TL’dir. Fiyata KDV dahil değildir. Eğitim tarihi 19 Kasım 10.30 – 14.30 arası (toplam 4 saat) Hafta içi eğitim almak ya da özel bir grup oluşturarak eğitim almak isteyenler info@lunluncicek.com ‘a mail atabilir.

Çiçek tacı ve çiçekli bileklik atölyesi

Beraber çiçekten tac ve bileklik hazırlamaya ne dersiniz? Gelin kendiniz veya çocuğunuz için beraber çok şirin aksesuvarlar yaratalım. (tac ve bileklik kurutulmuş çiçekler veya dayanıklı malzemeler ile hazırlanacaktır.)

Eğitim ücreti 150 TL’dir.
Fiyata KDV dahil değildir.
Eğitim tarihi 26 Kasım 10.30 – 12.30 arası (toplam 2 saat)

Hafta içi eğitim almak ya da özel bir grup oluşturarak eğitim almak isteyenler info@lunluncicek.com ‘a mail atabilir.

Kış Buketleri

Eviniz için güzel çiçekler hazırlamak için profesyonel çiçekçi olmanıza gerek yok. Lunlun Atölye’de bahar mevsiminin en güzel çiçekleri erengüller, laleler, frezyalar ve sümbüller ile eviniz için ikişer adet Lunlun stili neşeli ve şık mevsimlik buket hazırlayalım, çay, kahve eşliğinde keyifli mis kokulu bir 2 saat geçirelim. Siz de hazırladığınız çiçekleri evinize götürüp güzelliklerinin tadını çıkarın. Bir adet orta boy mevsim buketi ve bir aEviniz için güzel çiçekler hazırlamak için profesyonel çiçekçi olmanıza gerek yok. Lunlun Atölye’de bahar mevsiminin en güzel çiçekleri erengüller, laleler, frezyalar ve sümbüller ile eviniz için ikişer adet Lunlun stili neşeli ve şık mevsimlik buket hazırlayalım, çay, kahve eşliğinde keyifli mis kokulu bir 2 saat geçirelim. Siz de hazırladığınız çiçekleri evinize götürüp güzelliklerinin tadını çıkarın. Bir adet orta boy mevsim buketi ve bir adet küçük cam fanusta mevsim aranjmanı hazırlanacaktır. Vazoda duran kesme çiçeklerin ömrünü nasıl uzatacağınıza dair bazı temel bilgiler de ders esnasında anlatılacaktır.det küçük cam fanusta mevsim aranjmanı hazırlanacaktır. Vazoda duran kesme çiçeklerin ömrünü nasıl uzatacağınıza dair bazı temel bilgiler de ders esnasında anlatılacaktır.

Eğitim ücreti 200 TL’dir. Fiyata KDV dahil değildir. Eğitim tarihi 14 Ocak 2017 10.30 – 12.30 arası (toplam 2 saat) Hafta içi eğitim almak ya da özel bir grup oluşturarak eğitim almak isteyenler info@lunluncicek.com ‘a mail atabilir.

Yılbaşı Kapı Çelengi Atölyesi

Yılbaşı kapı süsü eğitimine sizleri bekliyoruz! Yemişler, çam dalları, kozalaklar, tarçınlar, yılbaşı topları, kurutulmuş yılbaşı malzemeleri…Bu malzemeler ile çok keyifli bir yılbaşı atölyesi sizi bekliyor. Bütün malzemeler Lunlun tarafından tedarik ediliyor, size yalnızca keyifle hazırlamak kalıyor. Ayrıca kapı süsünüze eklemek istediğiniz özel birşey varsa siz de yanınızda getirebilirsiniz. Kapı süsünüzü atölye sonrasında hemen evinize asın!

Eğitim ücreti 180 TL’dir. Fiyata KDV dahil değildir. Eğitim tarihi: 10 Aralık Cumartesi 10.30-12.30 arası Hafta içi eğitim almak ya da özel bir grup oluşturarak eğitim almak isteyenler info@lunluncicek.com ‘a mail atabilir.

Floral Camera

Yeni yıl renklerinin dekorasyonla buluştuğu ışıl ışıl günler geldi! Klasik süsler püsler, alışılmış sunumlar yerine doğal dokularla yılbaşı dekorunuzu tamamlamaya hazır mısınız? Studio Fiorito – Lunlun ortaklığıyla 17 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek olan Floral Camera workshop’unda buluşalım! Fotoğraf sanatçısı Nurdan Usta ve çiçek tasarımcısı stylist Selen Okan ile beraber sahnede kırmızı tonlu meyveli ağaçlar, çalılar, iğne yapraklı ağaçlar, ağaç kabukları, kozalaklar var, yaratıcılığın ise sınırı yok… Masa üzeri sunumu için hazırlayacağımız harika çiçek tasarımlarını anılar yerine doğru sunum fotoğrafları ile de ölümsüzleştirelim… Eğlenceli, öğretici hayatımızın vazgeçilmezleri çiçek ve fotoğrafın buluştuğu Floral Camera workshop’unda hepsi sizi bekliyor!

Eğitim ücreti  350 TL’dir.
Fiyata KDV dahil değildir.
Eğitim tarihi: 17 Aralık Cumartesi 10.30 – 13.30 arası (toplam 3 saat)

Hafta içi eğitim almak ya da özel bir grup oluşturarak eğitim almak isteyenler info@lunluncicek.com ‘a mail atabilir.

Diğer Çiçekçilik Eğitimlerimiz