Hobi Atölyeleri

Eğitimlerimiz Cumartesi günleri oluyor, hafta içi eğitim almak ya da özel bir grup oluşturarak eğitim almak isteyenler info@lunluncicek.com ‘a mail atabilir. Hafta içi eğitim için en az 3 kişinin katılımı gerekmektedir.

Sonbahar Renkler ve Dokular Atölyesi tamamlandı

Bir sonbahar daha başladı işte… Sarının, kızılın, kahverenginin mevsimi, renklerin ve dokuların dansıdır. Gelin birlikte eviniz için sonbaharın renklerini güzelliklerini yansıtan güzel çiçek düzenlemeleri yapalım. Yapacağımız düzenlemelerde süs kabakları, sonbahar yemiş ve yaprakları, tarçın, kozalak vb. kurutulmuş aksesuvarlar ve sonbahar renklerinde çiçekler, ağaç dilimi kullanılacaktır.

Eğitim ücreti 180 TL’dir. Fiyata KDV dahil değildir. Eğitim tarihi 21 Ekim Cumartesi    10.30 – 12.00 arası. Kayıt ve ödeme için son tarih 18 Ekim Çarşamba günüdür.

Sonbahar Kapı Çelengi Atölyesi tamamlandı

Nakış kasnağı ile çok güzel kapı çelenkleri hazırlamak mümkün. Önümüz sonbahar olunca sonbaharın güzelliklerini kapılarımıza beraber getirelim. Kasnaklarımızı doğal dokularla birleştirelim. Yemişler, süs kabakları, sonbahar yaprakları ve birçok doğal malzeme ile kendi hayalimizdeki kapı çelenklerini yaratalım.

Eğitim ücreti 150 TL’dir. Fiyata KDV dahil değildir. Eğitim tarihi 28 Ekim Cumartesi    10.30 – 12.00 arası. Kayıt ve ödeme için son tarih 25 Ekim Çarşamba günüdür.

Teraryum Atölyesi

Sukulentler son zamanların en moda bitkileri. Bu bitkiler hem uzun ömürlü hem de çok dekoratif, ayrıca bakımları da çok kolay. Gelin sukulentleri tanıyalım, nasıl bakacağımızı ve nasıl çoğaltabileceğimizi öğrenelim, beraberce terrarium hazırlayalım, çay-kahve eşliğinde keyifli vakit geçirelim. Hazırladığınız teraryumlarınızı isterseniz evinize veya ofisinize, isterseniz arkadaşınıza hediye edin. Teraryum cam fanusta hazırlanacaktır ve 5-6 adet sukulent yerleştirilecektir.

Eğitim ücreti 180 TL’dir. Fiyata KDV dahil değildir. Eğitim tarihi: 11 Kasım Cumartesi    10.30-12.00 saatleri arası. Kayıt ve ödeme için son tarih 8 Kasım Çarşamba günüdür.

Çiçek Tacı ve Çiçekli Bileklik Atölyesi

Beraber çiçekten tac ve bileklik hazırlamaya ne dersiniz? Gelin kendiniz veya çocuğunuz için beraber çok şirin aksesuvarlar yaratalım. (tac ve bileklik kurutulmuş çiçekler veya dayanıklı malzemeler ile hazırlanacaktır.)

Eğitim ücreti 150 TL’dir. Fiyata KDV dahil değildir. Eğitim tarihi: 18 Kasım Cumartesi    10.30-12.00 saatleri arası. Kayıt ve ödeme için son tarih 15 Kasım Çarşamba günüdür.

Yılbaşı Kapı Çelengi Atölyesi

Yılbaşı kapı süsü eğitimine sizleri bekliyoruz! Yemişler, çam dalları, kozalaklar, tarçınlar, yılbaşı topları, kurutulmuş yılbaşı malzemeleri…Bu malzemeler ile çok keyifli bir yılbaşı atölyesi sizi bekliyor. Bütün malzemeler Lunlun tarafından tedarik ediliyor, size yalnızca keyifle hazırlamak kalıyor. Ayrıca kapı süsünüze eklemek istediğiniz özel birşey varsa siz de yanınızda getirebilirsiniz. Kapı süsünüzü atölye sonrasında hemen evinize asın!

Eğitim ücreti 200 TL’dir. Fiyata KDV dahil değildir. Eğitim tarihi: 25 Kasım (Son rezervasyon ve ödeme 22 Kasım) ve 9 Aralık (Son rezervasyon ve ödeme 6 Aralık Çarşamba) Cumartesi 10.30-12.30 arası.

Yılbaşı Temalı Teraryum Atölyesi

Sukulentler son zamanların en moda bitkileri. Bu bitkiler hem uzun ömürlü hem de çok dekoratif, ayrıca bakımları da çok kolay. Gelin sukulentleri tanıyalım, beraberce kar, yılbaşı ağacı, yılbaşı hediyeleri, geyik vb yılbaşı motifleri ve renkleri ile süslenmiş terrarium hazırlayalım, çay-kahve eşliğinde keyifli vakit geçirelim. Hazırladığınız teraryumlarınızı isterseniz evinize veya ofisinize koyun, isterseniz arkadaşlarınıza yeniyıl hediyesi olarak verin. Teraryum sizin tercihinize göre cam fanusta, veya beton saksıda hazırlanacaktır, 5-6 adet sukulent yerleştirilecektir ve yılbaşı temalı objelerle süslenecektir.

Eğitim ücreti 200 TL’dir. Fiyata KDV dahil değildir. Eğitim tarihi: 16 Aralık Cumartesi    10.30-12.00 saatleri arası. Kayıt ve ödeme için son tarih 13 Aralık Çarşamba günüdür.

Diğer Çiçekçilik Eğitimlerimiz