Lavantalı gelin buketi lavanta tarlalarından toplanan ve rengi değişmeden kurutulmuş lavantalar ve başaklarla hazırlandı, böylece gelin buketinizi düğününüzden sonra da aynı güzellikte saklayabileceksiniz. Damat yaka çiçeğiniz de lavantalar ve başaklar ile hazırlanacaktır.

Gelin buketinizin içeriği veya sardığımız kurdele veya kumaş ile ilgili değişiklik istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin. Buketiniz size özel sipariş edilen ürünlerle hazırlandığı için mutlaka evlilik veya fotoğraf çekim tarihinden 7-8 gün önce sipariş vermenizi rica ediyoruz. Buket boyutu ile ilgili değişiklik istiyorsanız sipariş vermeden mutlaka bizi arayın veya mail atın. Damat yaka çiçeği fiyata dahildir, buket içerisindeki yeşillik ve çiçeklerden hazırlanmaktadır. Buketinizin yanında nedimeler için atma buketi, bileklik, saç tacı, saç tokası veya ek yaka çiçeği istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Her türlü sorunuz veya ihtiyacınız için [email protected] adresine mail atabilir, 0542 425 81 52’den arayabilirsiniz.

We prepared lavenders bouquet with lavenders and wheats dried without losing their original colour, so that you can keep your bouquet longtime as a souvenir of your very special day. Groom’s boutonniere will be also prepared with lavenders and wheat. 

If you want to make changes about the content or fabric we used at the bouquet, please call us. The content of your bouquet is ordered 7-8 days before your wedding day, so please kindly give your order 7-8 days before. If you want some changes about the size please call us before you give your order. Groom’s boutonniere is included to the price, it is prepared from the content of the bouquet. For bridesmaids bouquets or wristbands or floral head crown, best men boutonnieres, please call us or send an email. For any questions, please send me an email to [email protected] or call us from +90 542 425 81 52 .