Bianca beyaz şakayıklı gelin buketi temel olarak 15-20 adet beyaz şakayık ve gri pelin yapraklarıyla hazırlanmaktadır. İsteğe göre bukete sukulent ailesinden echeveria, lavanta veya limonium, astilbe gibi ara aksesuarlar da eklenebilir. Bu buket tamamen taze çiçeklerle hazırlanmıştır. Damat yaka çiçeği şakayık yakaya takmak için büyük bir çiçek olduğu için tercihen gül ve buketin içindeki lavantalar ve pelin otu ile hazırlanacaktır.

Gelin buketinizin içeriği veya sardığımız kurdele veya kumaş ile ilgili değişiklik istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin. Buket tamamen taze çiçeklerle hazırlandığından çiçeklerle ilgili mevsimsel ya da hava şartları nedeniyle bir sıkıntı olursa mutlaka sizinle iletişime geçilecektir. Buketiniz size özel sipariş edilen ürünlerle hazırlandığı için mutlaka evlilik veya fotoğraf çekim tarihinden 7-8 gün önce sipariş vermenizi rica ediyoruz. Buket boyutu ile ilgili değişiklik istiyorsanız sipariş vermeden mutlaka bizi arayın veya mail atın. Damat yaka çiçeği fiyata dahildir, buket içerisindeki yeşillik ve çiçeklerden hazırlanmaktadır. Buketinizin yanında nedimeler için atma buketi, bileklik, saç tacı, saç tokası veya ek yaka çiçeği istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Her türlü sorunuz veya ihtiyacınız için [email protected] adresine mail atabilir, 0542 425 81 52’den arayabilirsiniz.

Bianca bridal bouquet is prepared with white peonies and wormwood basically. we can also add limoniums, lavenders, succulents or astilbes according your taste. All flowers used in the bouquet are fresh. Groom’s boutonniere will be prepared with a rose, lavenders,and womwood. (peonies are too big)

If you want to make changes about the content or fabric we used at the bouquet, please call us. Since the content of the bouquet is all fresh flowers, there may be problems arising from seasonal or weather conditions, so we will call you immediately.  The content of your bouquet is ordered 7-8 days before your wedding day, so please kindly give your order 7-8 days before. If you want some changes about the size please call us before you give your order. Groom’s boutonniere is included to the price, it is prepared from the content of the bouquet. For bridesmaids bouquets or wristbands or floral head crown, best men boutonnieres etc please call us or send an email. For any questions, please send me an email to [email protected] or call us from +90 542 425 81 52 .