Lunlun Nasıl Çalışır?

Lunlun anlamı ile başlayalım

80’lerde Türkiye’de Çiçek Kız adı ile gösterilmiş bir çizgi film karakterinin orijinal adı Lunlun. Yanlış hatırlamıyorsam bizdeki adı Angel’dı. Kendi içsel yolculuğunda yedi renkli çiçek olarak sembolize edilen mutluluğu, belki de kendiliğini arıyordu. Ve uzun soluklu koşturmacaların sonunda kendi bahçesinde buluyordu O’nu. Sanırım hayatta tesadüf diye bir şey yok 🙂

Çiçeğimi nasıl seçerim?

lunluncicek.com ’da sunduğumuz ürünler mevsimlere ve özel günlere uygun olarak özenle tasarlanıyor ve devamlı değişiklik gösteriyor. Hazırladığımız çiçeklerin tazeliği ve tasarımlarda kullandığımız obje ve çiçeklerin sizi yansıtan bir bütün oluşturması bizim için en önemli iki unsur. Bu nedenle dünyadaki yenilikleri ve trendleri yakından takip ediyoruz. Sizlerdeki memnuniyet ve tebessümü görmek bize daha güzel çiçekler yaratma enerjisi veriyor. 

Size uygun olan çiçeği seçmek için ana menüde Sanal Mağaza altındaki ürünlerimize bir göz atın. Eğer çiçek seçmekte zorlanıyorsanız gönderim nedenlerine göre grupladığımız çiçek ve bitki seçimlerini de mutlaka inceleyin. Ayrıca ana sayfada yer alan Lunlun’un seçimi ve en çok satılan bitki ve aranjmanlar da size yol gösterebilir.  

Nasıl sipariş verebilirim?

Seçtiğiniz ürünü online olarak bilgisayar veya cep telefonunuzdan kredi kartı ya da havale/eft seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Eğer bizi arayıp veya email atıp bütçenizi veya hayalinizdeki ürünü tarif ederseniz elimizden gelen desteği vermeye çalışırız 🙂 Hem sitemizin bulunduğu yer (secure server) hem de online ödeme altyapısı (SSL/PCI) güvenlidir.

Lunlun seçiminizi en kısa sürede hazırlasın...

Siz seçiminizi yaptıktan sonra biz hemen çiçeğinizi hazırlamaya başlarız. Seçtiğiniz ürün web sitemizde gördüğünüz fotoğrafa en yakın haliyle ulaştırılacaktır. Verdiğiniz siparişin hava koşulları, mevsimsellik vb dış faktörler nedeniyle fotoğrafta görüldüğü gibi veya çok küçük farklılıklarla benzerini teslim edemeyeceğimizi hissedersek, sizinle mutlaka iletişime geçeriz. Size önereceğimiz başka bir ürünü kabul ederseniz bu ürünü teslim edebilir veya isteğinize göre siparişinizi iptal edebiliriz.

Çiçeğiniz teslimata hazır!

Çiçeğiniz hazırlandığında hemen yola koyuluyoruz. Şimdilik yalnızca İstanbul içerisinde belli bölgelere hizmet vermekteyiz. Siparişlerinizin teslimatını mesai saatleri içerisinde (09.00-18.30) yapıyoruz. Bize uzak bazı semtler için belirlediğimiz minimum çiçek tutarı ve yol ücreti bilgilerine https://lunluncicek.com/yol-ucretleri/ sayfasından erişip inceleyebilirsiniz. 15.00’den sonra gelen Anadolu yakası siparişleri ile Avrupa yakasındaki uzak semtlerin teslimatını sizinle iletişime geçerek ertesi gün yapabiliyoruz.

Mutlu son 🙂

Çiçeğimiz en güzel haliyle sevdiklerinize ulaştırılır. Eğer alıcı yoksa veya müsait değilse çiçeğin kime teslim edildiğine dair bilgiyi mutlaka cep telefonuna bilgi olarak veriyoruz ve çiçeği sorunsuz olarak teslim alacağından emin oluyoruz. Çiçeğin en taze haliyle zamanında teslim olması için siparişinizi verirken yazacağınız iletişim detayları bizim için çok önemli.